Hakkımızda

Denge SRC Kursu olarak İstanbul da Tuzla / İçmeler bölgesinde 2018 yılında faaliyete başlayarak Sürücü Kursu‘nda edindiğimiz tecrübeyi SRC Kursu‘na taşıyoruz. Sadece SRC Belgesi olarak değil, ODYÜDY ve Psikoteknik belgelerinde sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. 

Alanında uzman eğitmen kadrosu ile yaptığımız işi seviyor ve üzerimizde ki sorumluluğun farkında olarak yaptığımız işi kaliteli yapmaya özen gösteriyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne sektörün öncü ve marka firması olmayı hedeflemiş ve olma yolunda ciddi ivmeler almış bir SRC firması olarak En İyi SRC denildiğinde akla ilk gelen Denge SRC Merkezi olmuştur ve olması için de gerek SRC EğitimiSRC Dersleri ve SRC Fiyatlarımızla diğer firmalara da örnek teşkil etmeye devam etmekteyiz. 

Nicelik ve nitelik söz konusu olduğunda kaliteli ve yüksek modern eğitim malzemelerimiz ile eğitimlerimizi uygulamalı olarak göstermekte ve işlemekteyiz. Geliştirmiş olduğumuz modern eğitim ürünleri ile sizlere evinizde işinizde de ders çalışma ve kendinizi deneme imkanını sunuyoruz.

Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan siz değerli sürücüleri En İyi SRC Merkezi ve hatta En İyi SRC Kursu‘nu ziyaret etmeye çay içmeye bekliyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olan SRC, ODY ve ÜDY Merkezimiz Tuzla İçmeler köprüsü E-5 Yanyol üzerindedir.

Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezine hepinizi bekliyoruz.

İletişim Bilgilerimiz;

+90 216 493 42 42

+90 549 493 42 42

numaralı telefonlardan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.