SRC BELGESİ NEDİR?

SRC BELGESİ NEDİR?

Ticari amaç ile yük, yolcu, eşya ve kargo taşımacılığı yapan sürücülere 17.10.1996 – 4199/1 maddesine göre Karayolunda, ticari olarak tescil edilmiş bir motorlu taşıtı süren kişilere şoför denir.  SRC Belgesi Nedir? Sorusunun cevabı da ; SRC belgesinin açılımı sürücü kelimesinin kısaltılmış halidir.

Okumaya devam et “SRC BELGESİ NEDİR?”

Sınavsız SRC Belgesi (SRC Muafiyeti) Nedir?

Sınavsız SRC Belgesi

25.02.2003 tarihinden önce B, C, E, D sınıfı ehliyet belgelerinden herhangi birine sahip olan sürücüler bakanlık tarafından Sınavsız SRC Belgesi almaya hak kazanmıştır. Ehliyet sınıflarına göre bu şartlarda değişiklik gösterebilir. Bu şartların sağlanmaması durumlarında sürücüler SRC Eğitimine ve SRC Sınavına tabi tutulur.

Okumaya devam et “Sınavsız SRC Belgesi (SRC Muafiyeti) Nedir?”

Pendik SRC Belgesi

Pendik SRC Belgesi

Pendik SRC Belgesi alanında uzman eğitmen kadrosu ile sizlere Pendik SRC 1 Belgesi, Pendik SRC 2 Belgesi, Pendik SRC 3 Belgesi ve Pendik SRC 4 Belgesi alacak tüm sürücülerin bilmesi gereken bazı konular vardır. Bunlardan biri de SRC Belgesi nasıl alınır. SRC Belgesi alabilmeniz için öncelikle ehliyet belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

Okumaya devam et “Pendik SRC Belgesi”

Pendik SRC Kursu

Pendik SRC Kursu

Pendik SRC Kursu olarak Pendik En İyi SRC Kursu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Alanında uzman SRC Eğitmenlerimiz eşliğinde sizlere Pendik SRC 1 Belgesi, Pendik SRC 2 Belgesi, Pendik SRC 3 Belgesi ve Pendik SRC 4 Belgesi hizmetlerini kesintisiz sunuyoruz.

Okumaya devam et “Pendik SRC Kursu”

Pendik SRC Merkezi

Pendik SRC Merkezi

Pendik SRC Merkezi olarak Pendik En İyi SRC Merkezi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Alanında uzman SRC Eğitmenlerimiz eşliğinde sizlere Pendik SRC 1 Belgesi, Pendik SRC 2 Belgesi, Pendik SRC 3 Belgesi ve Pendik SRC 4 Belgesi hizmetlerini kesintisiz sunuyoruz.

Okumaya devam et “Pendik SRC Merkezi”

Kartal SRC Belgesi

Kartal SRC Belgesi

Kartal SRC Belgesi alanında uzman eğitmen kadrosu ile sizlere Kartal SRC 1 Belgesi, Kartal SRC 2 Belgesi, Kartal SRC 3 Belgesi ve Kartal SRC 4 Belgesi alacak tüm sürücülerin bilmesi gereken bazı konular vardır. Bunlardan biri de SRC Belgesi nasıl alınır. SRC Belgesi alabilmeniz için öncelikle ehliyet belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

Okumaya devam et “Kartal SRC Belgesi”

Kartal SRC Kursu

Kartal SRC Kursu

Kartal SRC Kursu olarak Kartal En İyi SRC Kursu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Alanında uzman SRC Eğitmenlerimiz eşliğinde sizlere Kartal SRC 1 Belgesi, Kartal SRC 2 Belgesi, Kartal SRC 3 Belgesi ve Kartal SRC 4 Belgesi hizmetlerini kesintisiz sunuyoruz.

Okumaya devam et “Kartal SRC Kursu”

Kartal SRC Merkezi

Kartal SRC Merkezi

Kartal SRC Merkezi olarak Kartal En İyi SRC Merkezi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Alanında uzman SRC Eğitmenlerimiz eşliğinde sizlere Kartal SRC 1 Belgesi, Kartal SRC 2 Belgesi, Kartal SRC 3 Belgesi ve Kartal SRC 4 Belgesi hizmetlerini kesintisiz sunuyoruz.

Okumaya devam et “Kartal SRC Merkezi”

Maltepe SRC Belgesi

Maltepe SRC Belgesi

Maltepe SRC Belgesi alanında uzman eğitmen kadrosu ile sizlere Maltepe SRC 1 Belgesi, Maltepe SRC 2 Belgesi, Maltepe SRC 3 Belgesi ve Maltepe SRC 4 Belgesi alacak tüm sürücülerin bilmesi gereken bazı konular vardır. Bunlardan biri de SRC Belgesi nasıl alınır. SRC Belgesi alabilmeniz için öncelikle ehliyet belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

Okumaya devam et “Maltepe SRC Belgesi”

Maltepe SRC Kursu

Maltepe SRC Kursu

Maltepe SRC Kursu olarak Maltepe En İyi SRC Kursu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Alanında uzman SRC Eğitmenlerimiz eşliğinde sizlere Maltepe SRC 1 Belgesi, Maltepe SRC 2 Belgesi, Maltepe SRC 3 Belgesi ve Maltepe SRC 4 Belgesi hizmetlerini kesintisiz sunuyoruz.

Okumaya devam et “Maltepe SRC Kursu”